Sepultura UO Shard

Hesap İşlemleri

Eski Hesabınızı Geri Almak İçin

Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

SON KULLANICI SÖZLEŞMESİ (“SÖZLEŞME”)
Mayıs 2016’da güncellendi. Bu sözleşme Sepultura tarafından işletilen aşağıda adı geçen internet sitesini kapsamaktadır. (www.Sepultura.gen.tr) Lütfen bu Sözleşme’nin sadece Şirket tarafından işletilen siteleri kapsadığını ve diğer şirketler ve kurumlar tarafından işletilen internet sitelerini kapsamadığını unutmayınız.

1. SÖZLEŞME ŞARTLARI
(a) Sözleşme Şartları. Şirket bu sözleşmedeki tüm şartlar ve koşulları kabul etmeniz ve gönderilen Davranış Kurallarına uymanız halinde çevrim içi bilgisayar oyunlarını (Oyun) oynamanıza izin verir. Eğer Sözleşmeyi kabul ediyorsanız, lütfen bu Sözleşme’nin sonundaki “Bu KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ kabul ediyorum” düğmesine basınız.
(b) Değişiklikler. Şirket kendi karar yetkisi dahilinde aşağıda yer alan internet siteleri yoluyla dilediği zaman Sözleşmeyi değiştirebilir ya da tadil edebilir veya Davranış Kurallarını güncelleyebilir.
(1) Değiştirilmiş Sözleşmeler http://www.Sepultura.gen.tr de.
(2) Değiştirilmiş Davranış Kuralları http://www.Sepultura.gen.tr de.
Sözleşmedeki bu gibi değişiklik ve revizyonlar ve Davranış Kurallarının değiştirilmesi Sepultura.gen.tr sitesinde yayınlanır yayınlanmaz geçerlilik kazanmaktadır. Bu yüzden herhangi bir olası düzeltme ve revizyon durumunda bilgilendirilmek için yukarıdaki internet sitesindeki (Sepultura.gen.tr) Sözleşme ve Davranış Kurallarını belirli aralıklarla gözden geçirmeyi kabul etmiş olmaktasınız. Sözleşmede ya da Davranış Kurallarında yapılan herhangi bir değişikliğin geçerlilik kazandığı tarihten sonra oyunları kullanmanız tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer değiştirilmiş şartlar ve koşulları kabul etmek istemiyorsanız, lütfen hemen hesabınızın kapatılması hakkında görüşmek için Şirketle bağlantıya geçin.

2. HİZMET TANIMI
Şirket gereklilik durumunda her an internet sitesinin URL adresini değiştirme hakkını saklı tutar. Hizmetten faydalanmak için, gerekli parçaların kurulumunu sağlayan, internet sitesinde mevcut olan yazılımı indirmeniz gerekmektedir (“Yazılım”). Ayrıca, hesap (“hesap”) oluşturulması, hizmetlerden faydalanmak isteyen kişiler için zorunludur ve Şirket, İnternet Sağlayıcınızın kurulumu/kullanımı/sonlandırılmasından doğan hiçbir ücret veya ücretlendirmeden sorumlu tutulamaz. İnternet Siteleri Hizmetin aktif bir parçasıdır ve İnternet Sitesinin her türlü kullanımı bu Sözleşme ve Davranış Kurallarıyla aynı şart ve koşullarla yönetilir.

3. KULLANIM HAKKI
Bu Sözleşmenin şartlarına bağlı olarak sağlanan hizmet, sadece sizin kişisel kullanımınız için olup Hizmetlerin kullanımı için münhasır olmayan, geri alınabilir, devredilemez lisansa tabidir. Yazılımı veya Hizmeti alt lisans olarak veremez, kiralayamaz, ödünç veremez ya da herhangi bir şekilde devredemezsiniz. Ek olarak değiştiremez, uyarlayamaz, ters mühendislik (reverse engineer) yapamaz ya da yazılımdan kaynak kodu elde edemezsiniz; veya Yazılımı ya da Hizmeti bu Sözleşmede açıkça hüküm bulunan haller haricinde kullanamazsınız.

4. HESAP
(a) Nitelik. Tüm yaştan bireyler hesap açabilir. Ancak 13 yaşın altındaysanız ve Hizmetten faydalanmak istiyorsanız, aile(ler)nizin yada vasi(ler)nizin kendi isimleriyle, söz konusu Sözleşmede yer alan tüm yükümlülükler için tam sorumluluk kabul eden bir hesap açarak kayıt sürecini tamamlamasını tavsiye ederiz. Oyunun niteliğini internet sitelerinde tasdik edebilirsiniz. Bu adımları uygulayan ve sözleşmelerini iyi bir şekilde sürdürenlerden bu Sözleşmede bazen “Üyeler” olarak bahsedilecektir. Üyeler bu sözleşmede iletilen tüm faaliyetlerden sorumludur.

(b) Hesap. Hesabınız açıldığı zaman, kendinizi Şirket’e tanıtacak bir isim (hesap IDsi) seçmeniz gerekmektedir. Hesap ID’niz için farklı bir kişinin ismini, üçüncü şahısların marka, telif ve diğer şahsi haklarını ihlal eden bir ismi ya da diğer üyeleri sizin bir şirket çalışanı olduğunuza inandırabilecek bir ismi veya şirketin kendi takdir yetkisi dahilinde kaba ve saldırgan olduğuna inandığı bir ismi seçemezsiniz, Şirket herhangi bir kaba ya da saldırgan hesap IDsini silme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Hesabınız yoluyla ve hesabınızın IDsi altında yapılan tüm faaliyetlerden tek sorumlu sizsiniz. Sözleşme şartlarını kabul ederek, hizmete ulaşmanızı sağlayan hesabın, Şirketin sunucularında tuttuğu hesabınızda yarattığınız karakterlerin, bu sunucularda tutulan eşyaların ya da sunucularda ve hesapta tutulan herhangi bir bilginin size ait olmadığını kabul etmiş olursunuz. Oluşturduğunuz hesaba hizmetlere ulaşmak için ihtiyaç duyulacaktır.

(c) Karakter İsmi. Hizmetten faydalanmak için bir karakter yaratmalı ve karakterinizi diğerlerine tanıtacak bir isim (“Karakter İsmi”) seçmelisiniz. Karakter İsmi olarak farklı bir kişinin ismini, üçüncü şahısların marka, telif ve diğer şahsi haklarını ihlal eden bir ismi ya da diğer üyeleri sizin bir şirket çalışanı olduğunuza inandırabilecek bir ismi veya şirketin kendi takdir yetkisi dahilinde kaba ve saldırgan olduğuna inandığı bir ismi seçemezsiniz, Şirket herhangi bir kaba ya da saldırgan Karakter İsmini silme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

(d) Guild isimleri. Hizmetlere ulaşırken guildinize isim vermek mümkündür. Diğer kişilerin guild isimlerini/tasvirini/başlıklarını ya da üçüncü şahısların marka, telif ve diğer şahsi haklarını ihlal eden bir ismi ya da diğer oyuncuları sizin bir şirket çalışanı olabileceğinize inandıracak bir ismi seçemezsiniz. Şirket kendi takdiri dahilinde guild’in ismini silebilir veya değiştirebilir, buraya erişmeye verilmiş olan izni ve her ne sebeple olursa olsun, sınırlama olmadan herhangi bir marka, ticaret isim hakkı, telif ve şahsi hakların ihlali sebebiyle sona erdirebilir.

(e) Şifre. Hesabınızı oluştururken, bir şifre seçmek zorundasınız. Şifrenizin gizliliğin sürdürülmesinden ve diğerlerine şifrenizi ifşa etmeye ya da hesabınızı ele geçirmeye/hesabınızı ve/veya hesap ID’nizi kullanmaya izin veren kendi ifşanızdan doğabilecek her türlü zarar verici sonuçtan siz sorumlusunuz. Hiçbir zaman çevrim içi şifre isteğine cevap vermemelisiniz. Şirket sizden hiçbir zaman çevrim içi veya çevrim dışı olarak şifrenizi istemeyecektir. Şifreniz sadece bağlanma süreciniz için bir yol ve zorunluluktur. KULLANICI İSMİNİZİN VE ŞİFRENİZİN GİZLİLİĞİNİN SÜRDÜRÜLMESİNDEN VE HESABINIZ YOLUYLA YAPILAN HERHANGİ VE BÜTÜN FAALİYETLERDEN TAMAMİYLE SİZ SORUMLUSUNUZ.

(f) Kayıt Yükümlülüğü. Hizmet’in kayıt formuna (“Kayıt Bilgisi”) doğru, hatasız, güncel ve eksiksiz bilginizi vermeyi ve kayıt bilginizi doğru, hatasız, güncel ve eksiksiz tutmak için zamanında güncellemeyi sürdüreceğinizi kabul ediyorsunuz. Eğer herhangi bir asılsız, hatalı, güncel olmayan veya eksik ya da Şirket’in haklı sebeplerle asılsız, hatalı, güncel olmayan veya eksik olduğundan şüphelendiği bilgi verirseniz, Şirket hesabınızı askıya alma ya da sonlandırma hakkını saklı tutar ve şimdi ve gelecekteki tüm Hizmet kullanımını reddeder.

(g) Eski Üyeler. Şirket tarafından hesabı sonlandırılmış üyeler, hiçbir sebep ve hiçbir şekilde, herhangi bir başka hesap yoluyla dahil olmak üzere, Şirketin yazılı izni olmadan Hizmet’e erişemez. Eski üyelerin hesap erişimi bir acil sonlandırma konusudur.

5. Hizmet ÜCRETLENDİRMESİ
Hizmeti kullanmak ücretsizdir. İnternet bağlantınızla ilgili her türlü ücretten siz sorumlusunuz.

6. OYUNCULAR ARASI TİCARET
Oyuncular arası Oyun Eşyaları ticaretine sadece oyun içerisinden müsaade edilir. Bütün oyun dışı aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır. Şirket izin verilmiş ya da yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR.

Azılı Katiller

En ZENGİNLER

En Çok Oyunda Kalanlar